KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12848001

nr 1284 8001

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 22/25. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:30:55

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan